Uwaga - Członkowie Klubu KS Puszcza Hajnówka !

Zarząd KS Puszcza Hajnówka zwraca się do wszystkich członków Klubu
o wpłatę na konto klubu tj.  :
Bank Spółdzielczy w Hajnówce 38 8071 0006 0002 0574 3000 0010

składki członkowskiej w wysokści 60 zł
W tytule należy podać : "Imię Nazwisko, składka członkowska 2014"

W związku z aktualizacją legitymacji członkowskich prosimy o dostarczenie aktualnego zdjęcia. Zdjęcie można przkeazać osobiście w biurze klubu przy ul. KS.I.Wierobieja 2 (drugie piętro) bądź emailem hajnowka@kspuszcza.pl

Przypominamy iż zgodnie z statutem klubu osoby które nie dokonają wpłaty składki zostaną wykreśleni z listy członków klubu.


BADANIA LEKARSKIE - INFORMACJA DLA ZAWODNIKÓW

KS PUSZCZA Hajnówka informuje iż niezbędne badania lekarskie można wykonać bezpłatnie w SPZOZ w Hajnówce - Poradnia Medycyny Sportowej
Adres poradni: Hajnówka ul. Lipowa 190 (parter budynku C Szpitala, pomieszczenia Poradni Dziecięcej, Ogólnej Przychodni Rejonowej Nr 2)

Telefon do rejestracji SPZOZ 85 682 91 70

Skrzaty KS Puszcza w akcji !  III Liga już czeka :) Przypominamy iż trwa nabór dzieci rocznik 2009, 2010.


Sponsor


Partnerzy

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

W związku iż w dniu 14.10.2014 r jest dzień nauczyciela (szkoła jest zamknieta)  trening w dniu jutrzejszym jest odwołany.
Zapraszamy na najbliższy trening w piątek. 

AKADEMIA SIATKARSKA - TRENINGI

Zapraszamy dziewczynki z roczników 2004 i 2005
na zajęcia które odbywać się będą :

Wtorki : 14.45 - Sala szkoła nr 6 (mazury)
Czwartki : 15.00 - Sala szkoła nr 2

Informacja : tel. 532 321 211

SZKÓŁKA PIŁKARSKA - TRENINGI

Zajęcia odbywają się w szkole nr 6 (os. mazury) 

 

Wtorek :
Żaki grupa II - godz. 17.00 - 18.00
Żaki grupa I  - godz. 18.00 - 19.00


Piątek: 

Skrzaty - godz. 15.45- 16.45

Żaki grupa I - godz. 16.50 - 17.45
Żaki grupa II - godz. 17.50 - 19.00

 

Żaki grupa I :
Gabriel Bajko, Lunda Krystian, Birycki Bartosz, Wojciechowski Gabriel, Bedkowski Kacper, Borowik Filip, Sieniuc Piotr, Bielawski Jakub, Łukaszuk Sebastian, Ważny Szymon, Tarasiuk Bartek, Plewa Szymon, Barduszko Filip


Żaki grupa II :
Wasyluk Oliwer, Romańczuk Piotr, German Maciej, Jurczuk Damian, Łukaszuk Bartosz, Czurak Maciej, Lewczuk Aleksander, Pasyniczuk Oliwier, Goławski Wojciech, Bondaruk Kacper, Kiendyś Maciej, Tarasiuk Mateusz


Pierwszy trening na hali - Skrzaty - 03.10.2014


UDANY START ŻAKÓW W ROGRYWKACH PZPN !

W pierwszym swoim turnieju, który odbył się 27 września 2014 w Augostowie koło Bielska Podlaskiego doskonałe zaprezentowała się drużyna Żaków KS Puszcza Hajnówka. Młodzi piłkarze z rocznika 2006 i młodsi rozegrali cztery spotkania wygrywając dwa, jedno remisując i jedno przegrywając. Nasi piłkarze wystąpili na turnieju w składzie : Wasyluk Oliwer, Romańczuk Piotr, German Maciej, Jurczuk Damian, Łukaszuk Bartosz, Czurak Maciej, Goławski Wojciech, Kiendyś Maciej, Tarasiuk Mateusz, Tarasiuk Bartosz.

 

Wyniki:

Puszcza Hajnówka - Talent II Bielsk Podlaski 1-0

Puszcza Hajnówka - KKS Orzeł Siemiatycze 3-3
Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 4-0
Puszcza Hajnówka - Talent I Bielsk Podlaski 2-4

Pozostałe wyniki:
KKS Orzeł - Talent I Bielsk Podlaski 3-2
KKS Orzeł - Talent II Bielsk Podlaski 4-0
KKS Orzeł - MOSiR Bielsk Podlaski 12-0
MOSiR Bielsk Podlaski - Talent I Bielsk Podlaski 0-8
MOSiR Bielsk Podlaski - Talent II Bielsk Podlaski 0-5
Talent I Bielsk Podlaski - Talent II Bielsk Podlaski 6-1

 

Tabela po 1 turnieju:

1. KKS Orzeł Siemiatycze 10 pkt; br: 22-5
2. Talent I Bielsk Podlaski 9 pkt; br: 20-6
3. Puszcza Hajnówka 7 pkt; br: 10-7
4. Talent II Bielsk Podlaski 3 pkt; br: 6-11
5. MOSiR Bielsk Podlaski 0 pkt; br: 0-29

 

Już w najbliższy weekend kolejny turniej tym razem w Siemiatyczach.


ZAPRASZAMY NA TRENINGI JUNIORÓW !


UWAGA - SEKCJA PŁYWACKA !

Zajęcia dwóch najstarszych grup sekcji prowadzonych przez
Irenę Grygoruk i Andrzeja Dmitruka
odbywać sie będą w dniach:
 
PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI
Grupa najstarsza godzina 16:30 
Grupa młodsza godzina 17.30

WTORKI obie grupy godzina 18.15
SOBOTY obie grupy godz 10.00
 
Zajęcia grup sekcji prowadzonych przez Pawła Kuszczuka i Andrzeja Dmitruka odbywać się będą w dniach:
 
WTORKI, CZWARTKI 
Grupa „0” „Wesołe Rekinki” 15:00
Grupa „I” „Wspaniałe Wodniczki” godz 16:00
Grupa „II” „Sprytne Delfinki” godz 17:15
 
Zajęcia dwóch najmłodszych grup sekcji prowadzonych przez Ulę Bondaruk i Bartka Downarowicza odbywać się będą w dniach:

PONIEDZIAŁKI, ŚRODY
Grupa I – 16:00
Grupa II– 17:00

Sponsor strategiczny


Sponsor główny